| Carina a întrebat:

Ce exercitii care pot creste flexibilitatea stiti?

4 răspunsuri:
| Michaeel a răspuns:

Https://youtu.be/2ETOSBPD_3w
https://youtu.be/s_GCuMc0BNo
https://youtu.be/hIhNL3Ka_ic
Găsești multe videoclipuri de asa fel la ea le canal... Sper ca te-am ajutat... happy

| bornsinner a răspuns:

Exercitii de yoga si exercitii de stretching. Nu are rost sa pun exemple pentru ca poti gasi rezultate numeroase cautand dupa acesti termeni.

| liviaMAR a răspuns:

Hei,

Si eu tot exercitiile de stretching ti le recomand. Poti incerca si aplicatii care te ajuta. Sunt anumite pozitii si la yoga care fac acelasi lucru, insa yoga e un pic mai complicat. Daca vrei sa lucrezi doar pe flexibilitate cauta pe Youtube, sunt multe canale care te invata.

| raduciuplea a răspuns:

Salut!
Poti gasi pe Instagram antrenori de fitness pe care ii poti urmari si gasesti astfel de exercitii. Plus internetul care e la indemana. Mai citisem undeva ca pana si mersul cu bicicleta sau rolele aduc un plus flexibilitatii. Da o cautare pe google, exercitii pentru flexibilitate si vei gasi extrem de multe rezultate.