| BbyCriss a întrebat:

Ce exercitii fizice ajuta ca mai repede sa slabesti la picioare?

6 răspunsuri:
| Flaviucu a răspuns:

Genoflexiuni, stai in poziţia patrupedă cu palmele la sol şi un picior extins paralel podelei, stai in poziţia patrupedă cu palmele la sol şi un picior extins paralel podelei.

| Ota_Cristian_1994 a răspuns:

Genoflexiunile sunt un exercitiu excelent pentru a face muschi la picioare.

| LilTunechi a răspuns:

Daca vrei sa slabesti alearga si fa aerobic...genoflexiunile cresc muschii nu slabesc masa adipoasabig grin

| Goldenboy97 a răspuns (pentru LilTunechi):

rolling on the floor)

| LilTunechi a răspuns (pentru Goldenboy97):

Ce-ai ti-i rau?

| Kira05 a răspuns (pentru LilTunechi):

El are dreptate, da-i funda laughing