| anonim_4396 a întrebat:

Ce exercitii imi recomandati pentru a face asa zisele "patratele".
Va multumesc!

Răspuns Câştigător
| CandyღDulceata a răspuns:

Abdomenele sunt cele mai bune adica ele te ajuta cel mai mult Http://www.youtube.com/watch?v=GZfGnU_LYp0 uite aici timp de cateva zile faci doar o data pe zi...iar apoi incepi dimineata si seara :) eu cu astea am reusit si chiar se cunoaste. iti lucreaza abdomenul super

16 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Mergi la sală, evită consumul de grăsimi.
Pa, pa.

| Cosmin86 a răspuns (pentru CandyღDulceata):

De fapt nu te ajuta aproape deloc, patratelele se fac prin alimentatie, nu prin abdomene.

Copii mici paraleli cu sportul

Răspuns utilizator avertizat
| R3dEyE a răspuns:

Se fac prin alimentatia potrivita, trebuie si abdomene ca sa iti formeze abdomenul si trebuie sa practici un sport si sa alergi mult. Dar fara sala nu faci mai nimic.

| Wehes a răspuns (pentru CandyღDulceata):

Cel mai nefolositor video!
Abdomenele sunt doar 10 % din asa-zisele ''patratele''.
Abdomenul ( patratelele ) se fac in bucatarie, prin alimentatie.
90 % alimentatie, 10 % abdomene ( antrenament - exercitii )!

| Cosmin86 a răspuns (pentru Arontyahuucom):

Ce greutate ai?

Răspuns utilizator avertizat
| Boss_Mari_1992 a răspuns:

Abdomene,flotari si tractiuni, astea sunt cele mai bune

| Cosmin86 a răspuns (pentru Arontyahuucom):

La 17 ani ai 54 de kg? esti foarte slab...

| DeKoniec a răspuns (pentru Cosmin86):

Nu este "foarte". Eu am 16 ani si am 61 de kg... Acesta este felul omului.

| Cosmin86 a răspuns (pentru DeKoniec):

Depinde de alimentatie. Daca ai metabolism rapid, mananci mai mult ( in special carbohidrati ) si o sa cresti in masa musculara.

E clar ca la 54 de kg nu prea ai muschi deloc

| DeKoniec a răspuns (pentru Cosmin86):

Wiz khalifa, kid Cudi, Snoop Dogg Lil Wayne sunt "batoane" de muschi si sunt foarte slabi

| Cosmin86 a răspuns (pentru DeKoniec):

Aia sunt batoane de muschi? rolling on the floor

Sunt niste slabanogi laughing

Gandeste si tu putin logic... muschii au totusi greutatea lor, nu? ca doar NU SUNT aer.

DE CAND are Snoop Dogg muschi? rolling on the floor rolling on the floor

Apuca-te de sah.

Muschi are jay cutler, care la 140 de kg are patratele.

| DeKoniec a răspuns (pentru Cosmin86):

Prietene vorbim de 2 lucruri diferite. Tu te referi la cei care au 3543745 kg de muschi pe ei si care cara tiruri in dinti, iar eu voiam sa iti dau un exemplu ca si cei slabi pot avea muschi.
Da. Snoop Dogg are muschi.

| Cosmin86 a răspuns (pentru DeKoniec):

Daca tu crezi ca snoop dogg are muschi... nu ar trebui sa te mai preocupe sportul asta. Apuca-te de sah

Răspuns utilizator avertizat