| anonim_4396 a întrebat:

Ce exercitii imi recomandati pentru a face asa zisele "patratele".
Va multumesc!

Răspuns Câştigător
| CandyღDulceata a răspuns:

Abdomenele sunt cele mai bune adica ele te ajuta cel mai mult Http://www.youtube.com/watch?v=GZfGnU_LYp0 uite aici timp de cateva zile faci doar o data pe zi...iar apoi incepi dimineata si seara :) eu cu astea am reusit si chiar se cunoaste. iti lucreaza abdomenul super

| Cosmin86 a răspuns (pentru CandyღDulceata):

De fapt nu te ajuta aproape deloc, patratelele se fac prin alimentatie, nu prin abdomene.

Copii mici paraleli cu sportul

| Wehes a răspuns (pentru CandyღDulceata):

Cel mai nefolositor video!
Abdomenele sunt doar 10 % din asa-zisele ''patratele''.
Abdomenul ( patratelele ) se fac in bucatarie, prin alimentatie.
90 % alimentatie, 10 % abdomene ( antrenament - exercitii )!

16 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Mergi la sală, evită consumul de grăsimi.
Pa, pa.

Răspuns utilizator avertizat
| R3dEyE a răspuns:

Se fac prin alimentatia potrivita, trebuie si abdomene ca sa iti formeze abdomenul si trebuie sa practici un sport si sa alergi mult. Dar fara sala nu faci mai nimic.

| Boss_Mari_1992 a răspuns:

Abdomene,flotari si tractiuni, astea sunt cele mai bune