| Dahdg a întrebat:

Ce exercitii imi recomandati acasa pentru a face patratele + dieta...18 ani

3 răspunsuri:
| Daniel_Onofrei_1990 a răspuns:

Abdomenele sunt baza. Cat mai multe abdomene, serii cat mai multe, cu pauza de 25 de secunde in care te relaxezi respirand. Faci 30 de abdomene, pauza 25 de secunde. Si tot asa, fa vreo 5 serii.

| Cosmin86 a răspuns (pentru Daniel_Onofrei_1990):

1. DE CAND se fac patratelele cu abdomene? Alimentatia conteaza 80%

2. Abdomenele sunt cele mai proaste si ineficiente exercitii pentru abdomen. MULT mai eficiente sunt: ridicari de picioare din atarnat, plank (cel putin 2 minute), crunch, crunch inversat, aplecari la cabluri.

| lyon7777 a răspuns:

8 Min Abs Workout, how to have six pack-
https://www.youtube.com/watch?v=W-9L0J_9qag
cele mai rapide rezultate ( aproximativ 2-3 saptamani)