| ραтяίcία a întrebat:

Ce exercitii sa fac in 10 minute dimineata?big grinCand e cel mai indicat sa faci exercitii fizice?big grin

Răspuns Câştigător
| Ciprian a răspuns:

Poti face cateva abdomene si flotari. Poti face exercitii oricand doresti, nu exista un moment anume pentru asta.

5 răspunsuri:
| katy a răspuns:

Exercitiile fizice sunt indicate oricand la orice ora.important e sa ai muschii f bine incalziti inainte de a te da sa faci exercitii mai ample care necesita efort

| Mihaiwest a răspuns:

Pai avind in vedere ca esti Fetita happy... cred ca 30 de Abdomene / 10 flotari (sprijin in mîini) / 25 asezari / ar fi perfectwinking [inainte de mincare]! eu de exemplu fac cind vin de la scoala iainte de mincare doar ca programul meu de exercitii e diferit big grin

| danahh a răspuns:

Pai va vreo 20 sau cate poti uh

| betti a răspuns:

Eu fac dimineata exercitii impreuna cu Florentina Opris de la Prima Tv.