| PopândăuIRătăcit a întrebat:

Ce exercitii sunt bune pentru dezvoltarea fibrei de la incheietura mainii?

5 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Pocnirea degetelor nu e buna pentru ca o sa-ti tremure maninile mai tarziu. Inchide si deschide-ti degetele, misca-ti incheieturiile, scutura mainiile.

| Melyssuka a răspuns:

Pai pocnesteti degetele...Fa excerciti din miscarea soldului si-al mainilor in acelasi timp.Si rasucesteti mana.Succes! Funda?batting eyelashes

| ritzy a răspuns:

I-ati din carrefour flexoare sunt 10 12 sau 14 lei setu un set are 2.sunt niste chestii de fier cu plastic si burete pe care le strangi in mana.sau ia-ti dupa net flexoare de cauciuc 5- 6 lei.astea iti dezvolta si degetele si mana si antebratru inclusiv incheietura.mult noroc!