| 00Roxanne a întrebat:

Ce exercitii trebuie sa fac ca sa am fund bombat si picioare frumoase?

10 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Sa joci tenis si sa faci inot saptamanal, cel putin de 2 ori, cate 2-3 ore.
Vei avea un corp frumos si sanatos.

| siriusblack98 a răspuns:

Genuflexiuni,fandari,alergare pe banda sau liber, bicicleta si gasesti alte cateva zeci pe youtube.Se rezolva prin sport oricum dar nu flotari si bisturiu cum ti-a sugerat o ''inteligenta'' mai devreme nu-i spunem numele ca se supara Anastasia.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca esti mai voluptoasa grasa poti folosi flotari, daca nu esti nu ai ce face doar medicul estetician te rezolvahappy Sorry

| AnastasiaK a răspuns (pentru anonim_4396):

Ei, acum daca imi explici si mie cum iti fac flotarile fundul bombat... laughing

Pentru fund "bombat" trebuie dezvoltati muschii fesieri, adica faci exercitii cu greutati care implica acei muschi.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fandãri in spate, bulgãresti, box squat, podul fundului, trustul soldului, hiperextensii, kick backs, indreptãri sumo etc

| xSega a răspuns:

Genuflexiuni

| YellowAngel a răspuns:

Daca mergi la sala poti sa vorbesti cu un instructor.
Poate sa iti dea exercitii chiar pentru sani (s-ar putea sa razi, dar nu e gluma, daca e un instrucot bun)

| anonim_4396 a răspuns (pentru YellowAngel):

Nu stiu la ce instructor ai fost tu, dar nu existã exercitii pentru mãrirea sânilor. Sunt pentru piept dar nu se vãd mari diferente, dacã nu ai sânii mari din genetic, o femeie are potential mult mai mare sã punã masã pe picioare si fund.

| Allleeexx a răspuns:

Trebuie sa faci sală ca sa ai ce ai zis tu. Uita-te pe YouTube la alte femei care fac fitness sau daca ai bani, plătește-ti un instructor.

| ImaKroM a răspuns:

Sa mergi sa alergi in jur de 30 de minute in fiecare zi si sa faci genuflexiuni si fandari.