| ymsalut a întrebat:

Ce exercitiu sa fac pentru a scapa de surplusul de grasime de la burta?

7 răspunsuri:
| cineva_3888 a răspuns:

Abdomene multe bicicleta si fara un regim alimentar nu o sa dai jos niciodata orce regim fara paine fara aciduri si fara dulciuri conteaza

| anonymousxD a răspuns:

Abdomene! Multe abdomene, cred ca vei scapa de grasimea de pe burta cu abdomene! happy

| quickly a răspuns:

Salut, Abdomene.

| カルメン a răspuns:

Eu am scapat facand multe abdomene dar si un regim alimentar adecvat.ma refer in special sa nu mananci dulciuri si sa nu faci exces de paine

| Bellatris a răspuns:

Cred ca abdomene.

| Murthag a răspuns:

Stai intinsa pe spate, cu mainile la ceafa, picioarele intinse si da din ele ca si cum ai inota! Fa acest exercitiu 5-10 minute sau chiar mai mult, pe zi si vei vedea rezultate in maxim o saptamana! :*

| Teo_7336 a răspuns:

Trebuie sa faci cel mult 20 abdomene pe zi happy