| Ionela_Kaversznyuk_2003 a întrebat:

Știe cineva cum poate cineva sa scape de colăceii aceștia de pe burta ma refer la surplusul de piele si grăsime de pe abdomen

Răspuns Câştigător
| ann19 a răspuns:

8 minutes abs-cauta pe net asa. de vreo doua ori facute ajungi chiar si la patratelelaughinga si bea dimineata apa calduta cu lamaie

| peperonies a răspuns (pentru ann19):

Ar mai fi oameni cu burta daca ai putea sa scapi de ea in 8 minute pe zi?

| anonim_4396 a răspuns (pentru peperonies):

Imi pare rau, dar nu am reusit sa inteleg logica aceste fraze.
Please try again later.

4 răspunsuri:
| AlexCristi97 a răspuns:

Facand exercitiile recomandate mai sus, adica best abs si 8min abs vei dezvolta patratele sub stratul de grasime, adica total inutil. Ca sa scapi de colacei, mai exact de grasime trebuie sa iti urmaresti alimentatia si sa faci cardio : alergat, bicicleta, role, inot. In legatura cu surplusul de piele, depinde cat de mari sunt colaceii, posibil sa ramai cu niste urme, depinde si ce varsta ai si cat de elastica e pielea.

| devilshelp a răspuns:

Exercitii. Intr-o saptamana am facut abdomenul plat. "Best abs workout" si incearca sa nu mananci fast-food si dupa 7-8 seara macar o saptamana. Succes