| HanszmR a întrebat:

Ce fel de ceas imi recomandati pana in 50 lei care sa monitorizeze caloriile? Nu vreau ceva sofisticat.

4 răspunsuri:
| Hyperion7 a răspuns:

Asta ar fi cam cel mai ok smartwatch și la un preț destul de mic, pentru că na, nu mai găsești nimic până în 50 de lei.
https://www.evomag.ro/......38744.html

Sper sa te ajute!
Bafta!

| StoicAnalysis a răspuns:

Daca il cumperi de pana in 50 de lei, e o sansa foarte mare sa nu monitorizeze caloriile corect. Cauta unul recomandat de multi si cu recenzii bune. Chiar daca dai pe el niste bani, macar stii ca e precis.

| Sadboy11 a răspuns:

Îți recomand să îți iei de pe wish sau aliexress, depinde de model, dar sunt bune și ieftine(ma repet, depinde de model) eu mi am cumpărat și sunt mulțumit de el! Sper ca te am ajutat, dimineața bună îți doresc!

| Mefx01 a răspuns:

Caută pe olx sau marketplace, sunt la mana a doua într-adevăr dar totuși e ceva
Daca îți cumperi chinezării de 50 de lei tot de 50 de lei te va tine (părerea mea)