| crdiana a întrebat:

Hei. ce laptop imi recomandati. caut ceva cu web si microfon. nu foarte sofisticat. nu-mi trebuie pentru jocuri. vreau sa ma uit la filme pe net si sa pot naviga pe site-uri. pot gasi ceva pana la 13 milioane? dau funda.

Răspuns Câştigător
| RS4 a răspuns:

Gasesti doar modele slabute la banii astia, adica fac fata la ceea ce vrei tu, dar ori sunt de generatie mai veche ori au ceva componente nu prea stralucite! eu zic sa mai faci un efort si sa cauti de la 16-17 milioane in sus! de acolo incep modelele mai bune! fa un efort sau mai asteapta o luna-doua, mai strange niste bani! gasesti Asus, MSI, Toshiba! vei fi multumita! bafta!

| crdiana explică (pentru RS4):

Ai dreptate. si imi recomanzi sa-mi comand de pe net? ca am vazut tot felul de promotii

| RS4 a răspuns (pentru crdiana):

Da, poti comanda si de pe net! sunt magazine online care sunt serioase si la noi, cu transport rapid, garantie, etc, asta daca nu gasesti la tine in oras ceva care sa te multumeasca! vezi pcgarage.ro, emag.ro, mediadot.ro, et, sunt multe site-uri online cu electronice, important e sa dispui de toata suma si atunci sa iti cauti ceva in acea suma! bafta!

| crdiana explică (pentru RS4):

Iti multumesc mult! happy

6 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si care este filozofia intrebarii?

| BiiaJe a răspuns:

Nu stiu cum se numeste laptop'ul meu dar e performant are web si microfon!
Pe el scrie INSPIRON si cred ca e de la Intel Pentium...Dar mai scrie ceva pe spate : DELL
Sper ca ti'am fost de ajuttorbig grin

| maruntzika a răspuns:

Asus