| Cva_Cva_1995 a întrebat:

Ce inseamna la pariuri sportive 1/x 2/x? Multimesc

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Citeste regulamentul de pe site-ul jocurilor de noroc ca nu sunt numai variantele 1, x, 2 care le poti juca sunt 100 de variante.

| Pascu93S a răspuns:

Ex: se joaca Real Madrid vs Barcelona -》1 inseamna ca bate real, x este egal, 2 bate barcelona...combinat 1x inseamna ori bate real ori se termina egal iar x2 ori egal ori bate barcelona...sau 1/x inseamna 1 rezultat la pauza si X la final..adiva real conduce la pauza dar este egal la final.