| feierraul a întrebat:

Ce inseamna System la casa pariurilor? cat castigi daca pui pe System?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Zi ca bagi 10 meciuri pe bilet, da? System inseamna ca-ti poti alege cate meciuri poti pierde din cele 10 puse. Asta inseamna sistem la pariuri. Uite sa zicem ca nu sunt sigur de un meci din cele 10 pariate, pun la -1 sau 9/10, adica daca pierd un meci tot sa castigwinking La fel poti pune si la -2 si la -3, exact cate meciuri consideri tu ca le vei pierde. Nu-ti recomand sa joci sistem, adica mie nu-mi convine cel putin. Iti scade cota in primul rand straight face Daca joci 10 meciuri sa zicem si ai castig 1000 de lei, daca vei baga la -1, adica sistem, sa pierzi pe un meci, indiferent ca nu pierzi acel meci si iti ies toate 10, nu o sa mai ai acelasi castig de 1000 de lei, o sa fie mai mic undeva la 500... Singurul lucru bun e ca daca pierzi un meci vei lua castigul minim, care tot asa ar fi de maxim 80 de lei(80 de lei in cazu in care joci cum am spus eu in exemplu de mai sus, adica sa ai 1000 lei castig si sa joci la sistem ca pierzi un meci). Fa un bilet online pe site-ul lor si iti vei da seama care e faza...