| Kim002 a întrebat:

Ce ma ajuta mai mult sa imi evidentiez formele? fitness sau kango jumps?

3 răspunsuri:
| s3bycu a răspuns:

Fitnessu-ul, deoarece prin fitness iti lucrezi mai mult musculatura care formeaza formele. Poti intra pe blogul meu, www.cirdeiusebastian.wordpress.com pentru ajutor!

Multa bafta si sarbatori fericite!

| ady000 a răspuns:

Fitness daca te ti si ai un antrenor bun! In cateva luni vei vedea cu siguranta schimbarile.

| MixAndrei a răspuns:

Fitness daca ai un antrenor bun si te tii respecti toate instructiunile te asigur cu vei obtine efectele dorite.
Funda?