| Irinnaaa a întrebat:

Ce ajuta cel mai mult la pierderea kilogramelor : sala ( fitness ), kangoo-jumps sau aerobicul?

6 răspunsuri:
| JokerV a răspuns:

Irina iti zic din experienta, sala. poti incerca sa urci si sa cobori scari da rezultate..alergatul bicicleta o dieta iti pot da rezultatele dorite

| Ideea a răspuns:

Fitnessul.
Asta a facut si maicamea happy si e slaba tare acum.

| R0co3 a răspuns:

Sala big grin

| seagate a răspuns:

Foamea.

| meowlis a răspuns:

Pai parerea mea.e ca thinking decat sa mergi la sala si sa dai si bani, mai bine faci acasa niste abdomene sau poti alerga zilnic in parc sau unde vrei big grin.o orahee hee sper sa iti fi fost de ajutor happy

| marinavacaras a răspuns:

Flotarile si ridicarea greutatilor + alergarile de seara+o dieta.