| Th3AbSinTh3 a întrebat:

Ce naiba are Steaua? pierde meci de meci sad
credeti ca ne revenim?

17 răspunsuri:
Apache
| Apache a răspuns:

Atitudinea.
Nu poti sa le ceri nimic in amicale pana la urma.
Steaua o sa isi revina la al doilea meci cu ajax.
Imi e greu sa cred ca ar putea sa reziste pe Amsterdam arena. Daca a ramas ceva din spiritul stelei din 2006 atunci o sa isi dea sufletul la Bucuresti cu 50.000 de fani in spate

Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Nu sunt "hrăniți" la timp, financiar!
Pa, pa.

| Th3AbSinTh3 explică (pentru Legiuitoarea):

Eu n-am auzit de probleme financiare. doar nu suntem flamanzii aia de la rapid sau dinamo

| Legiuitoarea a răspuns (pentru Th3AbSinTh3):

Bună din nou.
Pe afară este vopsit gardul și înauntru leopardul!
Pa, pa.

| persseuss a răspuns:

Sunt amicale...isi revine cu siguranta

| NevastuicAaA a răspuns:

Mie mi se pare ca este tot o "tactica" a lui Reghe.
Adica...amicalele nu conteaza cu nimic.
Si Reghe probeaza toti jucatorii in toate pozitiile.
Si jucatorii, sunt prea nepasatori.Cer fault imediat, nu alearga cum trebuie, nu se strofoaca tare.
Plus ca trebuie obisnuiti si sa piarda.Pentru a pretui mai mult un meci castigat, sa lupte si sa isi revina usor intr-un meci oficial.

Parerea mea este ca Steaua isi revine de la primul meci oficial!

| Th3AbSinTh3 explică (pentru NevastuicAaA):

Primul oficial e cu Ajax
sa speram, dar cred ca din al 3-lea ne revenim

| Dariusuu a răspuns:

Sunt doar amicale, dar mi-e greu sa cred ca Steaua va scapa cu 2 goluri pe Amsterdam arena.

P.S E doar parerea mea, am observat ca cei de la Ajax sunt intr-o forma extraordinara.

| alexs99 a răspuns:

Sunt doar amicale care nu conteaza, lor nici nu le pasa de aceste meciuri, nu pun piciorul, nu alearga.Dar la meciul cu Ajax o sa vedem alta Steaua.

| greyhound a răspuns:

Sunt doar amicale; decat ca nationala care castiga toate amicalele dar pierde oficialele mai bine invers

| Th3AbSinTh3 explică (pentru greyhound):

Si-a luat-o si nationala...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pierde amicale, deci nu pierde nimic.

Încetaţi să mai puneţi botul la toate inepţiile celor de la prostsport sau GSP, şi la toate idioţeniile debitate de Iordănescu.

| GăbițuGabriel a răspuns:

Se duc de rapa...

| popmirgea1999 a răspuns:

Nu va mai reveniti(poate doar in campionat)
tot ce pot sa e cat o luati rau de la ajax
forzaa ajax

Răspuns utilizator avertizat
| Emita1998 a răspuns:

Speram sa ne revenim!

| DrAg0SLykoz a răspuns:

Sa speram ca ne revenim pana in primavara.Becali asta....cu satan al lui strica toata echipa