| shhhs a întrebat:

Ce parere aveti de antrenamentul in fiecare zi( ma refer la alergare,exercitii fizice, etc.)?

Răspuns Câştigător
| raulwwe a răspuns:

Sanatate curata! Exercitiile te mentin in forma, esti mai energic, mai puternic.
Foarte importante si esentiale in viata!

8 răspunsuri:
| shhhs explică:

Mersi tuturor big grin

| zahy a răspuns:

Simplu un aspect fizic placut si cel mai important daca vrei sa traiesti mai mult fa ceea ce ai scris in intrebare

| cudyu007 a răspuns:

Pui ceva mushki p tine... arati altfel te mentii sanatos. e foarte ok sa practici sport

| Vrajeeala a răspuns:

Depinde pentru ce-ti trebuie happy.
slabit, masa musculara, sanatate...
unele obiective cer exercitii zilnice altele nu.

intra pe getfit.ro

| Speechless a răspuns:

Daca mergi la sala, faci pauza intre zile.
Chiar si la alergat, o zi pauza face bine.thinking

| ImiPlacCartofii a răspuns:

Buna.
O parere foarte buna, te mentii sanatos.
Pa, pa.

| DeeAndrEeA a răspuns:

Eu fac taekwondo (karate) si e foarte obositor dar mentine corpul sanatos si conditia fizica si in plus daca faci sport intareste organismul. baftawinking

| Myha09 a răspuns:

Iti mentine corpul sanatos si te obisnuiesti asa. Bafta