| Catalyn13Barcelona a întrebat:

Ce parere aveti de Barcelona 7 - 1 Bayer Leverkusen?

5 răspunsuri:
| LonelyLoner92 a răspuns:

Masacru in direct.

| MiK3L a răspuns:

Extraterestrii! Atat zic.

| TotEu_Maryn_1997 a răspuns (pentru MiK3L):

Iau batut de iau stricatlaughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Se mai intampla... leverkusen nu e o foarte mare echipa! Si Real madrid putea daca se straduia!
Nu poti sa zici ca nimeni nu poate sa faca asa ceva in afara de barcelona...de exemplu Man U a umilit pe Arsenal anul trecut 8-2! si zic eu ca e diferenta intre Arsenal si Leverkusen...

Eu nu sunt mare fan Real da tin asa cat de cat cu ei(sunt fan CHELSEA) dar trebuie sa recunosc ca Messi e cu mult peste CR7! aseara m-a convins!

| HelloWorld a răspuns:

Parca a jucat Chelsea cu Steaua.
No offence.