| Corleone123 a întrebat:

Ce parere aveti de bicicleta asta : http://www.playbike.ro/produs.php?id_produs=13232? Isi merita banii? Multumesc mult.

Răspuns Câştigător
| MassEffect a răspuns:

Sigur ca isi merita bani, eu am avut un kona stab pe care l-am vandut cu 2500 euro pentru ca nu il mai foloseam, din cate vad bicicleta are piese bune, cadrul pare solid, deci da isi merita bani.

1 răspuns:
| AnonimaSecretá a răspuns:

Cu o bicicleta mai ieftina sau mai scumpa tot de aceeasi priveliste ai parte cand te plimbi laughing