| cosmin333 a întrebat:

Ce parere aveti de evolutia echipei nationale din meciul de aseara? happy

6 răspunsuri:
| ASIGURATORUL a răspuns:

Aproape de umilinta.Autogol Cocis, 11m ratat de Rat, cemai, tot tacamul. Pacat ca nu au jucat tot meciul cum au facut-o in ultimele minute.

| cosmin333 explică (pentru ASIGURATORUL):

Cei-i drept s-a schimbat in repriza a doua cursul jocului odata cu introducerea lui Torje si Tanase la mijloc.

Răspuns utilizator avertizat
| Snikers02 a răspuns:

In a II-a repriza am avut mai mult curaj, dar in prima am fost penibili. La penalty cred ca tebuia sa fie lasat TORJE sa bata. Per total o partida bunicica tinand cont de adversar s repriza II.

| cosmin333 explică (pentru Snikers02):

Da bineinteles. practic schimbarile din repriza a doua au fost foarte inspirate.Cu siguranta altul ar fi fost rezultatul daca erau si Mutu,Tamas,Sapunaru,Radu Stefan,Chivu, Radoi, Marica...