| NaVi324 a întrebat:

Ce parere aveti de golul lui Ibrahimovic de la 30 de metri?

Răspuns Câştigător
| OnuOnulică a răspuns:

Pot sa spun doar RESPECT!
Bravo lui un gol ca ala se da odata la 30 de aniwinking

8 răspunsuri:
| alexs99 a răspuns:

O executie de mare jucator, s-a vazut calitatea lui Ibrahimovic in acea executie.

| Duucu a răspuns:

Pot să-l văd pe Youtube?

| NaVi324 explică (pentru Duucu):

Da,poti. straight face

| Duucu a răspuns (pentru NaVi324):

Am încercat să-ți cer indirect un link... dar văd că nu știi.

| NaVi324 explică (pentru Duucu):

E atat de greu sa intri pe youtube si sa cauti? ..Eu am cerut o parere si tu imi raspunzi cu o intrebare...MAI BINE TACEAI.

| Niiiicu a răspuns:

Frumos,se vede experienta

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Gol ca ala n-am mai văzut în viața mea, a fost scos din pălărie. Bine, și portarul a fost aerian, cum să faci o asemenea respingere, dar Ibrahimovic a interceptat mingea și s-a gândit să-și încerce „norocul"!