| Goldenboy97 a întrebat:

Ce parere aveti de izolatul asta, tinand cont de calitate-pret?
http://power-tech.ro/......in-isolate

7 răspunsuri:
| Cosmin86 a răspuns:

Not bad

| iCappy a răspuns:

Putin scump dar effiicient,
P.S. Da-mi funda.

| florynmondialul a răspuns:

Personal nu am incercat deci nu stiu ce calitate are! nu stiu ce sa zic dar mai bine ai lua de la o firma mai buna ca sa nu iei teapa! la produsul de mai sus cantitate-pret este buna!

| Goldenboy97 explică (pentru florynmondialul):

Eu personal nu cred ca produsele de la power-tech sunt de proasta calitate.
Ai vazut certificatele? happy

| florynmondialul a răspuns (pentru Goldenboy97):

Nu stiu ce sa zic! incearca dar eu personal nu l-as lua mai bine mai pun 30-40 de lei si imi iau un whey gold!

| Goldenboy97 explică (pentru florynmondialul):

O sa-l incerc, si o sa revin aici cu o parere.

| florynmondialul a răspuns (pentru Goldenboy97):

Ok! apropo si amix are foarte multe produse de calitate! si este foarte laudata in strainatate!