| Greg55 a întrebat:

Ce parere aveti de steroizi de la Vermodje? Merita folositi? Eu in prezent folosesc steroizi de la ZPCH si st ok dar vreau sa stiu daca steroizi vermodje sunt reali sau falsuri

3 răspunsuri:
| RobertMoon a răspuns:

Majoritatea steroizilor de pe site-urile de la noi sunt fake, deci mergi la risc.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dacă mănânci bine și faci sport intens, nu văd de ce ai avea nevoie de steroizi. Ar merge eventual niște suplimente, dar pentru asta consultă un specialist, nu lua după ureche.
Îți recomand să vezi clipurile lui Andu Preda încărcate pe Youtube, face treabă bună omul.

| existential a răspuns:

Nu m-as informa de pe TPU despre steriozi. Daca faci performanta, poate ar fi o idee buna sa ai un medic care sa-ti faca un plan bun pentru ce ai nevoie. Tu stii mai bine care sunt riscurile.