| Alysée a întrebat:

Ce autobronzany folositi si ce parere aveti despre el? cele care folosesc bineinteles. dau funditabatting eyelashes

Răspuns Câştigător
| x_9045 a răspuns:

Este bun gelul autobronzant de la nivea(testat pe pielea mea)

3 răspunsuri:
| anutza a răspuns:

Toate lasa pete mai ales daca esti alba se vede rau daca totusi folosesti spala-te dupa cu gel exfoliant

| loredana_7444 a răspuns:

Toatee iti lasa pete. dupa 2-3 aplicari.sunt niste porcarii. ti-as recomanda sa te duci la soare si sa folosesti ulei de masline. sau chiar ulei de corp. si o sa fie ok.dar faci cum doresti

| anomis88 a răspuns:

Eu am folosit dove summer glow dar...trebuie sa fii atenta sa te dai uniform peste tot ca sa nu ramai cu pete iar dupa ce te-ai dat spala-te bine pe maini ca sa nu iti ramana ca dupa cum ai fi cojit nucilewinking