| FitMonkey a întrebat:

Ce parere aveti despre aceste meciuri? cine bate?

denmark-Bulgaria
ireland-Austria
france-spain

4 răspunsuri:
| alexs99 a răspuns:

Danemarca-Bulgaria 1X; peste 2, 5
Irlanda-Austria 1X; sub 2, 5
Franta-Spania 1X; peste 2, 5

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Unele meciuri sunt grele. Eu la pariuri as pune ceva in genul :

Franta - Spania peste 2, 5 goluri, sau marcheaza ambele echipe. In orce caz, Franta sigur va da gol acasa.

Danemarca - Bulgaria. Desi Bulgaria a invins cu scor de maidan, nu cred ca va reusi sa invinga Danemarca pe propriul sau teren. Deci ori 1 solist, ori multigol 2-3 goluri.

Irlanda - Austria, aici este interesant. Aici as merge la risc. In sensul ca as pune X sau, sau daca as pune la goluri multigol 2-3 goluri. Nu cred ca Irlanda va invinge. Eu unul as merge pe Austria, daca neaparat joci la victorie.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Danermarca,,la irlanda cred ca o sa fie un x,, si Spania trece printr-o perioada mai slaba, cred ca un x2 ar fi potrivit

| ellaells a răspuns:

1. Danemarca
2. Austria
3. Spania