| troleibuz a întrebat:

Ce parere aveti despre Arsenal?

9 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Da, e pericolos să lucrezi acolo: materiale explozive, muniții, etc. Mai bine la kaufland sau lidl

| Sn4k3 a răspuns:

Spaima Premier League-ului.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

A fost o echipa mare

| Drimmero a răspuns (pentru anonim_4396):

Rectifica: Arsenal este in continuare echipa mare, dar cu rezultate si forma dezastruoasa in ultimii ani.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Drimmero):

Așa boss

| Xenoverse1 a răspuns:

O echipa mediocra

| Drimmero a răspuns (pentru Xenoverse1):

Am coloana vertebrala si nu neg ca Arsenal e mediocra, dar barza e in moarte clinica, e o umilinta incredibila ceea ce pateste barca ca la cel mai prost sezon al Realului sa piarda campionatul in defavoarea madrilenilor + ca fluierasii au tras sezonul asta cu mizeria catalana si tot 0 trofee vor lua! Asta inseamna sa fii mafiot...pardon, pr0st! se retrage Messi in cativa ani si apoi sunteti cautati cu lupa prin secunda division,, mizeriilor

| Xenoverse1 a răspuns (pentru Drimmero):

Ma prefac ca nu stiu ce ai zis tu aici.

| Xenoverse1 a răspuns (pentru Drimmero):

De fapt ce ai cu Barca? Ti-e ciuda ca v-au invins in finala din 2006?