| Aannoonniimmuull a întrebat:

Ce parere aveti despre firma de suplimente Dymatize, dar despre Optimum Nutrition? Elite Whey Protein sau Whey Gold Standard? Voi ce ati alege si de ce?

5 răspunsuri:
| JohnnyBi a răspuns:

Elte whey xt> gold whey > elite normal. asta e topul meu personal. s-ar putea tie sa iti mearga altfel decat mie...fiecare om e diferit si la suplimente e la fel

| Aannoonniimmuull explică (pentru JohnnyBi):

Ok, mersi!

| mOBSCENE a răspuns:

Uite, mie cel mai bine imi merge cu Whey Gold, si in general cu suplimente de la ON. De la Dymatize inca nu am incercat nimic.

| tragemadedeget a răspuns:

Proteine e proteina. nu prea conteaza de la ce brand-uri cumperi, cel putin atata timp cat nu sunt brand-uri fantoma aparute peste noapte... Ambele sunt bune, multi lauda whey gold standard...

| Alinaka a răspuns:

As opta pentru marca Dymatize si as alege Iso 100 2.2 kg izolat 100% din zer https://www.kiwigym.ro/concentrate-proteice/dymatize-iso-100-2-2-kg un produs fara gluten si ofera proteina 25grame per portie si aminoacizi BCAA 5.7 grame, Whey protein Isolate Hydrolyzat.