| grgg a întrebat:

Cunoasteti vreuna dintre aceste Proteine?
1. ON 100% WHEY GOLD STANDARD
2. OPTIMUM NUTRITION Platinum Hydrowhey
3. DYMATIZE ISO 100
4. MUSCLETECH NitroTech
5. AMIX IsoPrime CFM®
6. WEIDER Gold Whey Protein
7. SCITEC 100% Whey Isolate
8. MULTIPOWER Pure Whey Isolate 100
Daca da, imi puteti da sfaturi despre ele sau sa imi spuneti pe care o considerati cea mai buna?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| mOBSCENE a răspuns:

Eu o folosesc pe cea de la ON, Whey Gold Standard (1 cupa dimineata si una dupa antrenament) si imi merge foarte bine cu ea. Daca as avea bugetul necesar in momentul de fata, mi-as lua un ON Hydrowhey, dar dream on laughing
Ce sa zic, toate sunt firme cunoscute si nu ma pot pronunta atata timp cat nu am folosit. In schimb, am vazut a si NitroTech-ul de la MuscleTech este destul de laudat, si cel de la Weider de asemenea. Insa trebuie sa vezi cum reactioneaza organismul tau.

| grgg explică (pentru mOBSCENE):

Mersi pentru raspuns, eu acum sunt intre Whey gold si Hydrowhey, care dintre ele crezi ca m-ar ajuta mai mult sa iau si in greutate?

| mOBSCENE a răspuns (pentru grgg):

Trebuia sa specifici ca asta este scopul tau. Niciuna din cele de mai sus, ia-ti Serious Mass, de la ON.

| Andrey0070 a răspuns (pentru mOBSCENE):

Pai si Whey gold s-a scumpit extrem de mult (fara vreun motiv serios), a ajuns aproape cat Hydrowhey. Deci nu vad sensul

4 răspunsuri:
| Alinaka a răspuns:

Dymatize Iso 100 il poti vedea aici https://www.culturism.net/concentrate-proteice/dymatize-iso-100-2-2-kg.html un concentrat proteic bun