| Abecedare a întrebat:

Ce parere aveti despre meciul Steaua vs Dinamo? Eu am o parere super buna!

9 răspunsuri:
| a1doru a răspuns:

Bine ca nu i-a bagat pe ''birlicii'' aia de frati Costea decat in ultimile minute,ca, daca ar fi fost in teren de la inceput, precis i-ar fi batut Dinamorolling on the floor

| DonyHD a răspuns:

Foarte bun derby cu multe goluri mai ales ca rusescu a dat o dubla. si 2 penalty-uri fara bataie ca de obicei intre steaua si dinamo si fara artificii pe teren deci a fost un meci frumos

| Aηdεεε a răspuns:

3-1 smug... Ne meritam victoria nuuu? smug

In sfarsit love struck. ce bine eeesmug laughing. ne mandriam si noi smug

| AndraTpu a răspuns:

Bravo Stelutaa love struck

| aLiaLi a răspuns:

Pot sa zic doar... forta steaua forta steaua hey hey!

| steffyboy a răspuns:

Acesta se numeste derby nu cel de acum un an sau cel de acum doi ani.

| Abecedare explică:

I love Steaua!

| Marius141996 a răspuns:

Bravo Steaua:X

| tapuu a răspuns:

Cam era de asteptat sa castige steaua