| anonim_4396 a întrebat:

Ce parere aveti despre meciul de azi dinamo-steaua? cine va bate? app sunt stelist big grin.cine ghiceste scorul

10 răspunsuri:
| Floreenofficial a răspuns:

Crek va fi egal sau bate steaua.cu 1-0, 2-1, 3-2, 4-3, 5-4 laughing
si eu tin cu steaua smug

| Xonia a răspuns:

Sper sa bata steaualove struck
EU zic ca va fi 2-1(pentru steaua)
Sau 1-1

| AnMa a răspuns:

Intrebati caracatita Paul laughing...
drept sa iti spun... thinking nu stiu... o sa fie egal laughing
dar ceea ce stiu e ca otelul a casitagat acum un meci :X:X 2-1 :X:X

| AnMa a răspuns:

Toata lumea a zis ca bate steaua rolling on the floor dar a casitagat dinamo laughing mult prea tarelaughing

| CosminKidd a răspuns:

2-1 pentru steaua sau 4-2 tot pentru steaua

| Aiwendil a răspuns:

Nu ma omor cu fotbalul, dar cred ca va fi 2-2.
Bye!

| FanMJJ a răspuns:

3-2 steaua

| Andreea50 a răspuns:

Tin cu steaua deci... 3-1 pentru noi. happy

| Ioana_2144 a răspuns:

Si eu sunt cu meciurile chiar de`s fata si sunt stelista :Xlove struck nu stiu cine va bate dar sper ca steaua :X

| nuamnume_6636 a răspuns:

2-2