| alexx102428 a întrebat:

Ce precedictii aveti pentru EURO2016 pentru urmatoarele meciuri:
1. Polonia sau Portugalia
2. Tara Galilor sau Belgia
3. Germania sau Itala
4. Franta sau Islanda?

8 răspunsuri:
| AFR81 a răspuns:

1. Meciul s-a dus deja. Am jucat Pauza sau Final X si ca merg mai departe portughezii. Sa vedem ce o fi in prelungiri.

2. Merg clar pe victoria belgienilor. Pauza sau Final 2, 2-5 goluri sau chiar Belgia marcheaza 2+ mi se par pariuri bune.

3. Aici cred ca va fi un meci destul de inchis. Pauza sau Final X, Sub 2.5 goluri si 1X cred eu.

4. Victorie Franta clar.

| whatevernvm a răspuns:

Portugalia, Belgia, Germania, Franta

| IzvorulDeIntelepciune a răspuns:

1. Portugalia
2. Belgia
3. Italia
4. Franta

| deeeaqq a răspuns:

Portugalia, pentru că a câştigat laughing
Hm, greu. Belgia
Germania, clar.
Franţa, again.

| Адина a răspuns:

A doua.
Ţara Galilor, să fiu eu aia unică :3
Germania, că a pus şi Deea. laughing)
Franţa

| 0Alexander0 a răspuns:

1. Portugalia
2. Belgia
3. Germania
4. Franta

| Galezu11 a răspuns:

Mai toti ati pariat pe Belgia si le-a dat Tara Galilor cu terenul in cap ^_^.