| Ciocinta_Alexandru_1976 a întrebat:

Ce pronostic spuneți pentru meciul amical ANGLIA VS ROMÂNIA?

9 răspunsuri:
| Simpatic a răspuns:

Ne bat englezii cu 3 goluri in fata sad

Deci eu zic ca va fi:

Anglia-Romania: 4-1 sau 3:0

Din pacate avem antrenor slab si jucatori foarte slabi. Niste gunoaie nu le-ar fi rusine!

| darrio2007 a răspuns:

2-0.

| Catrice a răspuns:

2-0

| gabicoo a răspuns:

Un singur pronostic: O încasăm!

| Lukasssz a răspuns:

10-0

| Invictusman a răspuns:

Cred ca 3-1 pentru Anglia.
Ar fi un soc sa câștigăm cu Anglia.
Avem cota de 9 și ceva dacă câștigăm, cu 200 de lei câștigi 1800 - 2000 de lei cu bonus, dar noi suntem la un nivel mediocru nu ne comparam cu Anglia chiar dacă e meci amical ne bat englezii.
Ne-o bătut și Georgia darmite Anglia.
3-1 sau 4-2 pentru Anglia dacă se va termina asa scorul cât am zis eu cred ca merit și eu o fundă nu?
Ca tu nu dai fundă la nimeni niciodată.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

0 goluri la ro laughing as paria pe asta

| badpanda a răspuns:

5-2

| aleee5262 a răspuns:

Pacat ca am pierdut cu 1-0. Oricum romanii n au jucat rau. De nu era fault sa se arunce si ala pe jos atata, nu era penalty u si poate mai aveam o sansa. Si arbitru tinea cu Anglia. Insa a fost un meci frumos