| 0Andrei1 a întrebat:

Ce proteine imi recomandati pentru cresterea masei musculare?

8 răspunsuri:
| unknownn a răspuns:

Exercitii zilnice.

| Ando1dul a răspuns:

Pai pentru cresterea masei musculare mananca oua fierte,peste, cartofi dulci, seminte de dovleac si renunta la grasimi. FUNDITA te rogwinking

Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Crește consumul de carne, cu maxim 500 de grame/zi.
Să nu-ți treacă prin cap să iei prafuri pentru a avea volum, pe tine te interesează forța din braț.
Pa, pa.

| andreyuu a răspuns:

Asta-i o prostie. Intrebarea poate ii ce dieta (nu ma refer ca la cea de slabire, ci la un program nutritional) imi recomandati. Proteinele is proteine. Doar organismul le desface si in alte chestii ( peptone,...). Uite o revista pentru tine:
http://www.hardbody.ro/......odules.php

| claudiustv a răspuns:

Salut eu ti-as recomanda dymatize super mass gainer! e cel mai bun in 3 luni eu am pus 10kg masa musculara cel mai eficient dar vezi ca te ustura mult la buzunar

| JokerV a răspuns:

Creatine, Whey Protine, Ergopharm Gf Pro, Optimum 100%, GlutaPro, Dymatize Super Mass Gainer

| 0Andrei1 explică (pentru claudiustv):

5,2 kg pentru cat timp imi ajung?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Piept de curcan happy. Stiu ca nu la asta te-ai referit dar mai bine-ti bagi mintile-n cap si te lasi de proteine.