| Alex_Palade_1945 a întrebat:

Ce sa apar mai bine la handbal(stiu exact unde da si trece peste picior sub sau fix langa), nu sunt profesionist doar pentru ora de sport si cand ies pe afara.Ms

Răspuns Câştigător
| Celcestietot a răspuns:

Mingii de fotbal. Joacă cu cei de prin parcuri și treci în poartă! Sau du-te la bunica și nu lasă găina să treacă pe sub picioare happy.

1 răspuns:
| Edw08 a răspuns:

Un Exercițiu bun, pe care eu l-am făcut când am fost portar de handbal (1 an pana m-am bagat pe teren ca inter) era sa apar mingii de tenis de camp, noi asa ne antrenam, arunca la poarta cu mingii de tenis de camp. Astfel, de la exercițiul cu alea mici astea mari le anticipam imediat. Succes!