| AnastasiaK a întrebat:

Ce sportiv/ă (sportivi/e) va place (plac) in mod deosebit si de ce? big grin

Răspuns Câştigător
| StrongHeart a răspuns:

Ronaldinho,pentru caracterul lui : energic, prietenos, amuzant si simpatic.Plus ca prin 2000-2005 orice puști chiar daca nu era fan al sportului, dupa ce auzea de Ronaldinho si vedea de ce e in stare avea automat o pasiune pentru fotbal.
Lance Armstrong, chiar daca a luat substantele alea ca oricum toti foloseau dar se ascundeau, a castigat de 7 ori Turul Frantei si a invins cancerul.
Hagi, foarte greu de egalat, speranta Romaniei, regele fotbalului.

Locul 1 este rezervat Nadiei Comaneci.
La doar 15 ani, a pus Romania pe harta si a avut realizari la care multi nici nu visau, a sacrificat enorm sa ajunga sus si a reusit sa obtina primul 10 in istoria olimpiadelor de gimnastica, fara cuvinte, a scris istorie la Montreal in 76'.

36 răspunsuri:
| Cosmin86 a răspuns (pentru Swetlly122):

N-ai nicio treaba cu mafia!

| LikeARollingStone a răspuns:

Cristiano.
Din motive fizice.

| HackerulAnonim2212 a răspuns (pentru Stropdeploaie):

Sigur? De Halep n-ai auzit?

| Stropdeploaie a răspuns (pentru HackerulAnonim2212):

E in retragere!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Elliot Hulse, Brian Alsruhe,
Mike "the machine" Bruce, Erik Bugenhagen, Pete Rubish, George Leeman.

Pentru că m-au influențat.

| RKBlue a răspuns:

Tom Daley deoarece e un inotator priceput, plin de viata si e dragut...