| anonim_4396 a întrebat:

De unde stiu cand baiatului pe care il plac ii place de mine? Uneori este deosebit in comportament, dar alteori este cu adevarat un badaran.big grin

6 răspunsuri:
constantaproca
| constantaproca a răspuns:

Un baiat care se poarta ca un badaran cu o fata nu poate avea sentimente de simpatie fata de fata respectiva.

| Aia cu cap mare a răspuns:

Il intrebi!
Greeeu, sai?laughing

| roksy a răspuns:

Daca se baga in seama cu tine te priveste mai des in mod special pe tine uitate in jur si daca vezi ca face ceva special cu tine = te place

| Lucky_9459 a răspuns:

Pai uitate daca e badaran doar ca sa impresioneze prietenii
sau daca nu prin asta incearca el sa atraga atentia
trebuie sa faci diferenta intre comportameltul fata de alte fete si tine
si intre privirea pe care ti-o arunca daca e calda naiva tematoare sau normala

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Daca il placi dai de inteles asta, si vezi din comportamentul lui fata de tine daca si lui ii place de tine.