| chiftelutacrocanta a întrebat:

Fetelor,va plac baietii sportivi?

16 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

LA ce te referi? Sa iasa sa faca sport? Da. Dar nu intr-un mod exagerat. De exemplu nu ma deranjeaza deloc daca o zi, hai poate 2 pe saptamana vrea sa iasa la un meci cu baietii, dar zilnic undeva... devine enervant. laughing si nu stiu de ce dar am o oarecare atractie pentru baietii pasionati de sport gen fotbal, care privesc si sustin o echipa. CHIAR NU STIU DE CE NU MA INTREBATI

| Drimmero a răspuns (pentru Adry05):

Microbistii sunt cu adevarat pasionali! Te apreciez pentru asemenea raspuns/

| Adry05 a răspuns (pentru Drimmero):

Da? Bine de stiut. Pacat ca tipul care-mi place momentan nu e microbist. laughing
Iti multumesc pentru apreciere, o seara frumoasa!

| Drimmero a răspuns (pentru Adry05):

Microbistul rafinat si care are gusturi, o va alege intotdeauna pe Arsenal!
Numai bine!

| Drimmero a răspuns (pentru Adry05):

Nu toti baietii sunt facuti sa fie microbisti, asta e ceva ce vine din pasiune si cu sacrificii enorme...

| Adry05 a răspuns (pentru Drimmero):

Stiu, glumeam doar.

| Drimmero a răspuns (pentru Adry05):

Glumeai la care faza?

| Adry05 a răspuns (pentru Drimmero):

`Pacat ca tipul care-mi place nu e microbist`

| Drimmero a răspuns (pentru Adry05):

Sa deduc ca nu-ti place de niciunul, sau tipul e microbist. Din 2 trebuie' sa fie una/

| Adry05 a răspuns (pentru Drimmero):

Nu cred ca e microbist, nici nu stiu sincer. Ma refeream la faptul ca ai zis ca microbistii sunt pasionali, si am zis ca pacat ca nu e microbist ca inseamna ca e nu e pasional

| Drimmero a răspuns (pentru Adry05):

Bwhahahahahahaha

| RAY a răspuns:

Placerea e ceva involuntar nu noi alegem ceea ce ne place si chimia din creierul nostru

dar sasi raspund un corp bine facut arata semne de fertilitate indiferent de sex

| Mussette a răspuns:

Si sportivi, dar nu excesiv. blushing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sportivi?
Depinde de fata
Mie personal nu imi plac sportivii. Apreciez persoanele care se mentin in forma in sensul ca nu se neglijeaza si au grija de corpul lor.
Fetele au gusturi diferite cand vine vorba de baieti.
Unele prefera intelectualii, altele sportivii, iar alte fete prefera ceva intre cele doua.
Ce ce ne intrebi asta?
Trebuie sa fie un motiv anume
Daca doresti, imi poti spune intr-un mesaj despre ce este vorba tongue

| Didy a răspuns:

Daca au si ceva in cap in afara de sport sunt perfecti!

| Andrellicious a răspuns:

Da! Baietii care fac sport traiesc sanatos, sunt ingrijiti si arata bine(generalizez).