| BubbleGumyy a întrebat:

Ce actori va plac? Mie sincer imi place Brad Pitt dar nu in mod deosebit... voi ce parere aveti despre el?

Răspuns Câştigător
| Andra00009 a răspuns:

Robert Pattison =p~
Pai.Brad Pitt e okwinking

13 răspunsuri:
| anad a răspuns:

Este un actor bun, dar mi se pare putin copilaros si nu se compara cu flebetea mea: Russell Crowe!

| Artemisia a răspuns:

Imi place de brad pitt este un actor ffffffffff bun!
p.s.actorii care imi plac mie sunt johnny depp, orlando bloom, daniel radcliffe, rupert grint, kella lutz, robert pattinson, taylor luther, tom felton!

| Gizăz a răspuns:

Prima oara recunosc că nu îmi plăcea pentru că toate târfele în devenire carora nici nu le dăduse mărarul la pi**ă urlau Brad Pitt în sus, Brad Pitt în jos. După ce am văzut câteva filme am realizat că este un actor foarte bun şi îi urmăresc filmele cu interes(mai ales cele recente). Oricum, azi i-au luat locul unii care chiar sunt penibili: de la mdul de a fi până la „talentul" actoricesc pe care-l au. Aceleaşi fetiţe fără 3 neuroni usnt moarte după terminaţi ca Robert Pattison sau actorul celălalt din "Toilet" şi multe alte paparude de „actori" ori cântăreţi ca Justin Biberon.

Actorul meu preferat? Malcolm McDowell. Nu ai auzit de el, aşa e? laughing

| Ana-Maria94 a răspuns:

Actorii mei preferati sunt Peter Facinellilove struck Ian Somerhalderlove struck si Matthew Foxlove struck, dar nici Brad Pitt nu-mi displace, e chiar foarte okhappy

| KeepCalm a răspuns:

Ian Somerhalderlove strucklove strucklove struck

| rosto a răspuns:

Edward norton, pur si simplu intr-o perioada eram obsedata. i-am vazut toate filmele, bun actor happy

| x3SweetPoison a răspuns:

Mie imi place de Jennifer Love Hewitt.
Si Brad Pitt mi se pare dragut big grin

| omtraisiomvedea a răspuns:

Will Smith e pe primul loc.
Summer Glau
Thomas Dekker
Lena Headey
Arnold Schwarzenegger
Adam Sandler
Charlize Theron

| Djlsghtnquuw a răspuns:

Hmm.nu imi place cum joaca happy. Mie cel mai mult imi place William levy love struck

| BubbleGumyy explică:

Vam spus...imi place dar nu in mod deosebit

| Диана a răspuns:

Bunaaa! big grin
Pai mie imi place mult de Orlando Bloom. big grin
Si ce sa zic despre Brad, thinking e dragut si e un actor bun, dar nu ma dau in vant dupa el. laughing

| Ovy81 a răspuns:

Brad Pitt e un actor exceptional dar nu cred ca-l depaseste pe Robert De Niro>un actor care ii da clasa oricand si care este favoritul meu, seria "Oceans" 11, 12, 13 l-a scos mult in evidenta pe Pitt insa fiind alaturi de George Clooney un alt greu.De Niro este De Niro cel mai bun actor american.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Russell Crowe tongue