| codustef_7572 a întrebat:

Ce spuneti de tragerile de sorti ale UEFA Champions League?

Bayern ---- Galata
Barca ----- PSG
Juve ----- Malaga
Real ----- Dortmund

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sper să avem parte de un Bayern - Real şi de Barcelona - Borussia. Iar celelalte meciuri: Malaga - Juventus şi PSG - Galata, cu calificări pentru PSG, Juventus, Barca şi Bayern. laughing Patru dintre echipele mele preferate.

| SatanaExistă a răspuns:

Maine este tragerea la sorti, asa ca despre asta vorbim maine nu azi.

| mihai777 a răspuns:

Pai in prima... Bayern se califica sigur. Barca - PSG o sa fie un meci echilibrat, dar daca Barca joaca cum a jucat cu Milan cred ca o sa se califice. Juvenus se calfica lejer. Iar Real - Dortmund un meci foarte stans. Dortmund a castigat grupa in care era Real, dar Real este intr-o forma foarte buna.( 2 victorii cu Barca si calificare in fata lui Man. Utd)