| iolna a întrebat:

Ce vedete cunoscute tin cu echipa Rapid?big grin

Răspuns Câştigător
| BLeur a răspuns:

Vedete de film :
Jean Constantin.
Ştefan Bănică Senior.
Puiu Călinescu ( nu sunt sigur. dar aşa am auzit ).
Rică Răducanu
Mircea Geoana
Traian Basescu
Ion Iliescu
Nicolae Vacaroiu
Dem Radulescu
Jean Constantin
Nicu Constantin
Puiu Calinescu
Stefan Banica Senior
Victor Socaciu
Fanus Neagu
Roxana Ionescu
Colea Rautu
Adrian Paunescu
Florian Pittis
Ioan Chirila
Dan Puican
Adrian Despot
Horia Brenciu
Ilie Dobre
Mitica Popescu
Dan Grigore
Iurie Darie

| fcrbmario a răspuns (pentru BLeur):

+ Iencsi, Anda Calugareanu, rappa cu leasa, clar, cei de la alb negru, Mugur Mihaiescu si Radu Pietreanu etc. si app, un am ca Basescu nu poti sa spui ca e rapidist.

20 răspunsuri:
| MaTrIx8378 a răspuns:

Tot lotul rapidului si George Copos, atat laughing

| 0rlando a răspuns:

Cred că nici jucătorii nu mai țin cu Rapid laughing

| alex9987 a răspuns (pentru 0rlando):

Asa zic si eu

| Dariusuu a răspuns (pentru 0rlando):

Cioban sau javra?

Ce mai conteaza rolling eyes

| 0rlando a răspuns (pentru Dariusuu):

Nici una, nici alta.
Realist my friend...realist.

| Dariusuu a răspuns (pentru 0rlando):

Am inteles

| Ropciuc_Razvan_1990 a răspuns (pentru 0rlando):

happy

| fcrbmario a răspuns (pentru 0rlando):

Noi tinem cu rapid si daca ajunge in liga a 3a, voi cocalarilor nu sunteti realisti, sunteti prea prosti sa ganditi.

| 0rlando a răspuns (pentru fcrbmario):

Prea proști ca să gândim?
Noi, cei ce nu suntem suporterii nici unei echipe, suntem proști, iar voi cei ce sunteți suporterii unei echipe de la fundul clasamentului, cu jucători analfabeți și suporteri pe măsură, sunteți într-adevăr spuma societății, așa-i?
Mă amuză teribil agramaticalismele tale și modul tău de gândire.

| fcrbmario a răspuns (pentru 0rlando):

Si pe mine ma amuza oamenii ca tine. Inca odata demonstrezi si afirmi ce am spus. Sunteti prosti. Am spus ca pentru adecaratii fani nu conteaza clasarea, o mai spun de 1000 de ori poate intelegi? Si cum ai tras tu concluzia ca jucatorii sunt analfabeti. Suferi si tu ca ai trecut pe la scoala, Conceptie de cocalar. tot ce spun afirmi fara sa iti dai seama.

| 0rlando a răspuns (pentru fcrbmario):

Nici nu mă mai deranjezi să-ți dau un răspuns, nu meriți.

| fcrbmario a răspuns (pentru 0rlando):

Nu ai meritat tu sa te iau in seama. si ca tot ziceai de "analfabeti". probabil vroiai sa scrii "nu ma mai deranjez".dar de cocalari din astia ca tgine care sufera ca si-au dat seama unde se pune o cratima, am dat de destui.

| Penisu a răspuns (pentru fcrbmario):

Bravo!
Acolo este locul vostru.
Ciorilor!

| fcrbmario a răspuns (pentru Penisu):

Nu te mai descriu pe tine ca la ce nick ai te descrie singur. Dar am 2 lucruri sa iti spun, 1. Sunt rapidist si sunt 100% ROMAN. 2. Suporterii adevarati, raman cu acelasi club si daca se duc in liga onoare. Asa ca tu tine-ti gura, spurcatule.

| alexs99 a răspuns:

Acum cred ca mai nimeni, dar tineau:Horia Brenciu, Roxana Ionescu, Rica Raducanu, Ilie Dobre

| Ibrahimovic a răspuns:

Goerge Coposlaughing

| BitKode a răspuns:

Dem Radulescu
Jean Constantin
Nicu Constantin
Puiu Calinescu
Stefan Banica Senior
Victor Socaciu
Fanus Neagu
Roxana Ionescu
Colea Rautu
Adrian Paunescu
Florian Pittis
Ioan Chirila
Dan Puican
Adrian Despot
Horia Brenciu
Ilie Dobre
Mitica Popescu
Dan Grigore
Iurie Darie
cred ca astia si printre care si eu dar asta e ce se intampla acum si cred ca are dreptate Orlandolaughing

| fcrbmario a răspuns:

Oierilor,rapidistii raman rapidisti SI LA BINE DAR MAI ALES LA GREU, noi nu avem conceptie de cocalari ca voi.

| fcrbmario a răspuns:

Suntem deja si ne MANDRIM. E fotbal CURAT taranule. pisamas pe tine de retardat ****