| pascalau12 a întrebat:

Ce ziceti ar putea Steaua Bucuresti sa castige Europa League.

6 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da... cind am sa joc eu, haha.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Păi dacă n-o să aibă vreun meci direct în primăvară cu: Liverpool, Atletico Madrid, Inter, Anzhi, Newcastle, Dnepr, Lyon, Tottenham, Lazio, Twente sau cu vreo echipă venită din UCL, au şanse destul de mari.

| ICEbalI a răspuns:

Sa castige Europa League...cu siguranta...nu tongue

| unsernamecontre a răspuns:

Daca arbitrul e ca in meciul Olanda Romania niciodata, dar daca albitru e corect sunt sanse 90%

| undercover01 a răspuns:

Sunt stelist.dar sunt realist:vom ajunge maxim pana in sferturi! (parerea mea)

| NickVlad a răspuns:

Sunt sanse dar niciodata nu se stie.In fotbal sunt multe surprize! Fundabig grin