| alexx102428 a întrebat:

Ce ziceți, avem șanse la calificarea la EURO 2024 din GERMANIA!? Eu zic ca am picat în cea mai ușoară grupa posibila dintre toate preliminariile pentru EURO 2024 din GERMANIA! Ce parerere aveți? Eu zic ca avem șanse chiar la locul 1 în grupa noastră!?

3 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

In mod normal ar trebui sa ne calificam fara mari probleme si chiar sper ca o s-o facem, chiar fara a castiga grupa, avand in vedere ca se califica primele doua clasate din grupa.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Momentan echipa de fotbal a României nu are nicio șansă. Poate poate intr-un an sa se adune ceva, mă îndoiesc

| Drimmero a răspuns:

Grupa e accesibila dar vorbim de Romania, astia nu s-ar califica nici dintr-o grupa cu San Marino, Andorra si Gibraltar.