| Ciocinta_Alexandru_1976 a întrebat:

Ce parere aveti despre grupa României pentru preliminariile WC (CUPA MONDIALA) 2022 din QATAR?

6 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Cred ca este o grupa medie, putea fi mai rau si putea fi mai bine.

| Drimmero a răspuns:

Ne trimite acasa iar Islanda, nici la asta nu merge Romanika.

| Sn4k3 a răspuns:

Nu e o grupa rea, daca incepem sa jucam fotbal. Daca ne prezentam tot la fel, n-am avea nici o sansa indiferent de grupa.

| NotNamed a răspuns:

Avem șanse... Pe germani nicio sansa sa ii bagem..pe restul daca ne straduim exista sanse

| NotNamed a răspuns:

Avem șanse... Pe germani nicio sansa sa ii batem..pe restul daca ne straduim exista sanse

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Tare mi ca nu o sa se califice, fotbalul românesc e la pământ dtpdv. varza!