| Xbam a întrebat:

Ce ziceti bate Bayern pe Lille si RMA pe Borussia Dortmund?

3 răspunsuri:
| Teolps a răspuns:

Bayern o sa bata, le trebuie victorie neaparat dupa ce i-a batut Bate Borisov.iar RMA are meci greu ai vazut ce meci a facut Borussia la City acasa..nu prea e in froma Borussia dar au suporteri fanatici si nu se stie niciodata..mai bine ia ceva la goluri la meciul asta..peste 3, 5..se vor da goluri multe happy

| Mihaila23 a răspuns:

RMA bate borussia avand in vedere ca borussia are 4 jucatori de baza accidentati. Plus de asta, nu sunt in forma. s-a vazut la meciul cu shalke 04

| kHRYME a răspuns:

Bate pe lille cu rma face egal primul meci dupa aia bate rma si bate pe dortmund :d