| skyn a întrebat:

Ce ziceti de Creatina Ethyl Ester? Buna/Proasta, Pulbere/Pastile? Si ce firma imi recomandati?

2 răspunsuri:
| Nickname1890 a răspuns:

Parerea mea este sa alegi una de la firmele cunoscute si cu reputatie buna. Nu am auzit de Axis Labs pana acum.

| FuriousMadalin96 a răspuns:

Daca tu crezi ca ai neaparat nevoie de creatina alege de aici http://www.prafurisipastile.ro/creatina.html,daca nu mai bine cumpara-ti niste proteine, baga 6 mese bogate in proteine, si nu o sa ai nevoie de creatina.