| SalvatoreLeon a întrebat:

Ce fel de creatine credeti ca-i cea mai concentrata si iti da cea mai multa forta? Creatina monohidrat/Creatina micronizata/Creatine Ethyl Ester/Creatina alcalina/Creatina fosfatTri- si Di- Creatine Malate/Creatina Citrat Funda pentru cel mai bun!

3 răspunsuri:
| FitMan a răspuns:

Din ce am folosit, a fost: creatina monohidrat si creatina fosfat. Pot spune ca am fost multumit de rezultate... oricum, nici una nu se compara cu storm( 4 tipuri de creatina la un loc + oxid nitric). De la storm + o alimentatie bine pusa la punct, odihna si antrenament si cu siguranta o sa ai rezultate bune.
Bafta!

| SalvatoreLeon explică (pentru FitMan):

Si cam de unde sa comand si eu storm dar as prefera capsule tablete fiindca cu prafurile nu prea stiu cum sa le fac si nu stiu daca au aceeas concentratie fata de capsule

| FitMan a răspuns (pentru SalvatoreLeon):

Storm nu se gaseste sub forma de tablete:(. Ca dozaj, ar venii o cupa la 200 de ml de apa, 250 maxim. http://www.suplimente.ro/storm-835g.html. De aici poti cumpara storm. Bafta!