| StefStefStef a întrebat:

Cei care sunt la box cu ce ma ajuta daca imi fac legitimatie, ma costa ceva? URGENT

8 răspunsuri:
| Nickname1890 a răspuns:

Nu ar trebui sa te coste nimic, sau daca te costa nu ar trebui sa fie mai mult de 50 de lei.

Legitimatia este dovada ca apartii de un club sportiv, numai cu legitimatia aia poti participa la un concurs.

| DuzzyDrey a răspuns:

Raspunsul e pe bune sau iti bateai joclaughing)?
Really federatia de baschet?rolling on the floor)

| DuzzyDrey a răspuns:

Doar poza si in cel mai rau caz suplimentele s-ar putea sa coste, legitimatia daca nu stii, este buletinul boxeurului. ca sa iti faci legitimatia costa sa iti faci pozathinking 5 lei cam asa ...si cealalta parte mergi cu antrenorul la un medic(costa un jur de 20-30 de lei, depinde pentru ce) in care te consulta daca esti apt.thinking
Da! daca iti faci legitimatie si te retragi ramane la antrenor si este valabilatongue in caz daca te vei reintoarce sau sa demonstreze ca aparti/ai apartinut clubului sportiv

| StefStefStef explică (pentru DuzzyDrey):

Ok am inteles cat m ar costa...am inteles ca legitimatia asta e buna la cv politist/jandarm/armata etc, vreau mai multe de talii aici...pls

| BudurLiviu1995 a răspuns (pentru StefStefStef):

e buna dar nu doar legitimatia in sine ci constituie o dovada a faptului ca esti apt din pdv fizic... ca sa fie buna pentru cv trebuie saa ai si uh 10 meciuri acolo p ea...

| DuzzyDrey a răspuns (pentru StefStefStef):

Omulethinking Ai zis legitimatia la box, ok, ce legatura vrei sa aiba legitimatia ta CARE ARATA CA ESTI APT PENTRU ACEST SPORT, ARATA CLUBULUI CARUI APARTII, SI DATELE TALE, ce legatura vrei sa aiba cu politia/armata/jandarm ...nare nici-o legatura unde ai citit/aflat asta este o mare, MARE pocariestraight face..aia e Legitimatie speciala pentru Politist/jandarm/militar care se face dupa 18 ani in cadrul uneia dintre activitatii adica daca vrei sa faci Academia de politie/jandarmerie sau daca vrei sa te inrolezi in armata o sa ti se faca legitimatie speciala pentru acele activitatii care nu au nici o legatura cu LEGITIMATIA TA DE BOXER!
Ai inteles cv?
Rezumat:legitimatia de boxer nu are nici o legatura cu armata/politia/jandarmerie, legitimatia arata:ca esti apt pentru acel sport; arata carui club apartii, si datele tale personale mai apoi meciurile in palmares in rest NIMIC!
Pe cand la Armata/Jandarmerie/Politie daca vrei sa faci vreuna dintre astea dupa 18 ani si dupa ce terminii Acadamia Politie/Jandarmerie Sau Armata iti va trebui o legitimatie speciala(care nu are legatura cu legitimatia de boxer).
Sper ca ai inteles ceva.Baftapuppy dog eyes

| StefStefStef explică:

Si daca imi fac legitimatie si peste 2-3 saptamani sa ziceam ca as renunta mai e valabila?

| Yzzy202 a răspuns:

Legitimația aia e pentru a putea intra în competiții, daca vr să devii antrenor, daca vr să te faci polițist nu te ajuta deloc că nu ii interesează, trebuie sa faci proba sportivă și după, dacă ești admis faci cursuri de autoapărare