| RAY a întrebat:

Chiar a jucat prost Bayern in meciul cu Real?

10 răspunsuri:
| Drimmero a răspuns:

In retur au fost mult mai buni decat Real,, au fost furati, a gresit si portarul lor la scorul de 1-1, acolo s-a jucat calificarea, parerea mea+ o ratare cu poarta-n fata si goala a lui James Rodriguez.

| RAY explică (pentru Drimmero):

în 3 Mai | LoveSleep a răspuns:
Declară răspunsul câştigător
Real, cu toate că speram ca Bayern să facă ceva. Dar ce poți să-i ceri unei echipe care joacă într-o ligă de nivelul celei din România. Antrenamentul celor de la Real e mai bun decât meciurile lui Bayern cu celelalte echipe din Bundesliga.

e adevarata aceasta afirmatie?

| Drimmero a răspuns (pentru RAY):

Bundesliga nu e un campionat atat de slab precum spune adormitu' ala, dar e drept ca meciurile lui Bayern sunt antrenamente in Germania.

Cat despre meci, Bayern a meritat victoria, dar si calificarea.

| MihaiNicu23 a răspuns:

A jucat in retur destul de bine, dar nu s-a dat cel putin un penalty pentru ei.

| RAY explică (pentru MihaiNicu23):

Ai dreptate, dar acel gol stupid, mai bine spus autogol

| Alfred0703 a răspuns:

Au fost "furati" cu cel putin 2 penalty-uri.

| RAY explică (pentru Alfred0703):

în 3 Mai | LoveSleep a răspuns:
Declară răspunsul câştigător
Real, cu toate că speram ca Bayern să facă ceva. Dar ce poți să-i ceri unei echipe care joacă într-o ligă de nivelul celei din România. Antrenamentul celor de la Real e mai bun decât meciurile lui Bayern cu celelalte echipe din Bundesliga.

| Alfred0703 a răspuns (pentru RAY):

Sa inteleg ca tu i-ai antrenat pe cei de la Real si Bayern. Ca altfel nu cred ca poti face aceasta afirmatie.

| RAY explică (pentru Alfred0703):

Nu eu am afirmat asta LoveSleep

| Alfred0703 a răspuns (pentru RAY):

Scuze, greseala mea.