| NisipLaMare a întrebat:

Cina credeţi ca va castiga Campionatul Mondial de Fotbal 2022 FIFA World Cup Qatar 2022? Data inceperii : 20 Noiembrie 2022.

6 răspunsuri:
| Drimmero a răspuns:

Franta inca are cel mai bun lot, mizez pe ei si la mondialul asta insa mai e destul fotbal de jucat pana acolo, nu poti da inca un pronostic, tine de mai multe conjuncturi castigarea unui mondial.

| Sn4k3 a răspuns:

Cel mai bine arata Argentina si Brazilia, asa ca una dintre ele cred/sper eu. Dupa ele ar fi Franta/Germania, care sper sa nu castige.
Ar mai fi: Olanda, Spania, poate chiar Belgia si Portugalia sau ceva underdog poate, ar fi frumos.
De asemenea Anglia sper sa nu castige, nu ca ar avea prea multe sanse oricum.

| ReddY25 a răspuns:

Brazilia sau Argentina

| MihaiSpeedster a răspuns:

România, categoric!
Aaaa, stai, fotbal fotbal, nu FIFA 2022 pe calculator, right? Atunci, Argentina.

Răspuns utilizator avertizat
| SchituMinihopHop a răspuns:

Messi cu Argentina.